O Kazma

 


O Kazma

Kim jestem?

Cześć mówią na mnie Emilia, Emi, eM…

Jestem zielono, żółto, niebieska. Jestem podróżnikiem, mędrcem i odkrywcą. Jestem lokomotywą i siewcą idei. Jestem ….. kobietą, która szuka, eksploruje, eksperymentuje i dzieli się tym co znajdzie. Wreszcie jestem w procesie nieustannego uczenia się i kopania w przepastnych zasobach różnych źródeł wiedzy, z których wyciągam to co klientom jest potrzebne. 

A tak poważniej jestem trenerką, wykładowczynią, doradczynią, coachem. Bywałam managerem, członkiem zarządu i specjalistą różnych maści. Od dekad już zgłębiam tajniki rozwoju osobistego, rozwoju kariery, HR i prowadzenia biznesu, a także marketingu, bez którego powyższe obszary się nie obędą. 

Pomogłam rozwinąć kilka przedsiębiorstw i marek, towarzysząc im od początku ich istnienia lub wspierając na różnych etapach przemian. Byłam wsparciem dla właścicieli, prezesów, managerów oraz pracowników. Prowadziłam projekty rozwojowo – wdrożeniowe. 

Słońce zachodzące przez gęsty las drzew.
ja
Słońce świeciło nad granią schodzącą do brzegu. W oddali po drodze jedzie samochód.

Patrząc na listę zawodów przyszłości wg Jowity Michalskiej (Digital University) ja już je wykonuję. Jestem:

Doradcą ds. Produktywności – wspieram w podnoszeniu produktywności, wprowadzaniu zmian w zgodzie z sobą, z ergonomią, nowoczesnymi technologiami (na tyle na ile są potrzebne), dobrym samopoczuciem i szeroko pojętym doradztwem zawodowym

Dezorganizatorem korporacyjnym  – z uporem pomagam w przełamywaniu hierarchii w firmach i wspieram w walce z myśleniem silosowym, inspiruję by wprowadzać kreatywny i kontrolowany chaos, który wzmacnia innowacją i pozwala budować dobre międzywydziałowe zespoły

Doradcą wizerunku w pracy on-line – pomagam w profesjonalizowaniu się podczas pracy zdalnej

Supermetorem – wiem, brzmi dumnie, ale pomagam w przechodzeniu przez kolejne szczeble kariery w zgodzie z sobą 🙂 

A według starej nomenklatury: trenerką, doradczynią zawodową, doradczynią biznesową z naciskiem na HR, coachem (tu nie wiem jaka jest żeńska forma), wykładowczynią. 

Jestem sześcionogiem, gdzie każda poszczególna noga znajduje się w:

  1. HR 
  2. Marketingu
  3. Rozwoju kariery 
  4. Rozwoju kompetencji osobistych
  5. Rozwoju kompetencji managerskich 
  6. Poszukiwaniu innowacji

Do poczytania

Cykl Refleksji Gibb’s
8 grudnia 2021, Aktualności

Cykl Refleksji Gibb’s

Jak dobrze uczyć się dzięki refleksji? – narzędzie porządkowania refleksji podczas coachingu, doradztwa, mentoringu

Zobacz wszystkie artykuły

    Newsletter